Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
xxx napisał:
Każdy w lublinie wie jaki element mieszka na Tatarach z małymi wyjątkami może (1%) jak nie złodziej to k.....rwa albo degeneraci kryminalni
a niby skad to wiesz czlowieku byles widziales? gorszy jestes od tych co tam mieszkaja nie osadza sie ludzi po tym gdzie mieszkaja nie wiadomo co cie w zyciu czeka i zycze ci tego abys kiedys zamieszkal z tym plebsem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te tatary powinni ogrodzić i zrobić getto chelb zrzucać z helikopterów
a ciebie zamknac pierwszego i dawac zarcie na patyku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy bredzicie?-ja mieszkam na Tatarach i jest tu sporo dobrych,grzecznych i uczciwych ludzi. Natomiast pijacy i degeneraci na każdym osiedlu lubelskim są-wszędzie znajdziesz jakieś"czarne owce"... Jeśli nie zadzierasz z pijakami i menelami to i oni zanadto(lub wcale) Ciebie nie zaczepiają . A na którym lubelskim osiedlu nie ma meneli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wogule wiecie o tatarach i o tej kobiecie nie Znaliscie ją i nie wiecie jaka była naprawde a że wypiła sobie to wcale nie oznacza że mmusiała tak zginoć!!!Co za brak szacunku dla innychg ludzi!!!Wspułczuje jej dzieciom bo ich Znam i wiem że są pożodnymi ludzmi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wogule wiecie o tatarach i o tej kobiecie nie Znaliscie ją i nie wiecie jaka była naprawde
o Tatarach wiemy to co wiemy na podstawie obserwacji mieszkańców, generalnie tam jest patologia, kryminał, flaki z olejem i kiszona kapusta... np. swoją opinię wyrabiamy na podstawie wypowiedzi na forum mieszkańców takich jak Ty, który nie umie napisać dwóch zdań bez 6 błędów ortograficznych... prosty wniosek jest taki, że edukacja się nie udała Tobie, pewnie podstawówka nie ukończona (albo z trudem)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście alkohol jest i będzie nadal legalny, a za jointa można siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co wy wogule wiecie o tatarach i o tej kobiecie nie Znaliscie ją i nie wiecie jaka była naprawde a że wypiła sobie to wcale nie oznacza że mmusiała tak zginoć!!!Co za brak szacunku dla innychg ludzi!!!Wspułczuje jej dzieciom bo ich Znam i wiem że są pożodnymi ludzmi!!!
A TAK W OGÓLE TO POJECHAŁEŚ ORTOGRAFIĄ PO CAŁOŚCI ŻE HEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a niby skad to wiesz czlowieku byles widziales? gorszy jestes od tych co tam mieszkaja nie osadza sie ludzi po tym gdzie mieszkaja nie wiadomo co cie w zyciu czeka i zycze ci tego abys kiedys zamieszkal z tym plebsem
NO widzisz trochę widziałem i wiem sami mieszkańcy ci normalni mówią i nie tylko no raczej kurewstwo i złodziejstwo mnie nie czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest getto, otoczyc murem i drutem kolczastym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok zgoda, wszedzie sa menele, bandyci i JP-fanatycy, ale na tatarach jest tego najwiecej!!! tam nawet papierosa spokojnie nie mozna sobie zapalic, bo zaraz cie zgraja motorowcow otoczy i z calej paczki marlboro moze ci jednego papierosa zostawia.... plebs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robin hood napisał:
to jest getto, otoczyc murem i drutem kolczastym!!!
A ciebie powinni zamknąć w Abramowicach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na ul.Gospodarczej siedzą te luje i niczego nie widzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwia mnie wasze wypowiedzi ja kwcale tam nie mieszkacie i nie wiecie jak jest naprawde, pier***ic ze tak strasznie to kazdy potrafi. moge pojechac na kazda inna dzielnice i pokazac ze jest taksamo jak na tatarach, znajde meneli, kiboli, ku*** i wtedy porownamy gdzie jest lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo tam na tych tatarach tego śmiecia macie.. / koniec cytatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie, jak to na dzielnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedle zapomniane najlepiej wyrzucic wszystkich na margines a reszta to druga Japonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat Paligłupa tam mieszka , to kto teraz będzie głosował jak tyle osób zamknęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby te komentarze pisała sama arystokracja ze wszystkich ekskluzywnych osiedli lublina, wstyd i hańba na tym osiedlu mieszka bardzo dużo porządnych ludzi i ta "arystokracja" ich wszystkich obraża. Popatrzcie u siebie na osiedlach też znajdziecie patologię. Nie obrażajcie NAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odrażajace są niektore komentarze. Ludzie opanujcie agresje do innych. Nie miejsce zamieszkania czyni człowiekiem. Tatary to taka sama dzielnica jak inne. Patologia jest wszędzie a zabójstwa zdarzają się we wszystkich dzielnicach Lublina i miastach Polski. Trochę umiaru bo wkraczacie w wymiar graniczny dla wynaturzenia psychicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Czyżby te komentarze pisała sama arystokracja ze wszystkich ekskluzywnych osiedli lublina, wstyd i hańba na tym osiedlu mieszka bardzo dużo porządnych ludzi i ta "arystokracja" ich wszystkich obraża. Popatrzcie u siebie na osiedlach też znajdziecie patologię. Nie obrażajcie NAS.
Masz rację. Nigdzie nie jest tak, że mieszkają tylko źli, albo wyłącznie dobrzy. Dranie są i wśród biednych i bogatych, wśród głupich i mądrych, niewykształconych i wykształconych, zwykłych ludzi i arystokracji, o ile w Polsce jeszcze taka jest. Jednak, co trudno nie zauważyć, a wskazuje tak statystyka wyborcza, najwięcej elektoratu ma Palikot wśród więźniów i tak zwanego elementu. I to jest zadziwiające, bo tak naprawdę Palikot i jego partia nie koniecznie działają na ich korzyść. Socjologiczna zagadka. Ale z tego powodu nie powinno się obrażać niewinnych i uczciwych ludzi. Łatwość uogólnień jest zastraszająca i groźniejsza niż głosowanie na Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...